Hoera!

Begin van deze maand was onze jongste kleinzoon jarig en is toen 1 jaar geworden.

Inmiddels kan hij al los staan en doet ook als zelf losse stapjes maken. Gaat zo snel, maar hij wil ook zo graag dat allemaal kunnen doe. Dat zie je gwoon aan hem.

Ik had voor hem uiteraard ook een kaartje gemaakt, niet dat hij daar interesse in had, maar meer deed ik dat voor de ouders.

Ik heb daarvoor een kader met groen gekleurd met de inktpads van Studiolight in verschillende groentinten. Voor de achtergrond heb ik plankenpapier gebruikt en voor de rest uitsluiten cardstock in allerlei kleurtjes.

Het aapje vond ik wel leuk om die op de kop te hangen, aan zijn staartje. het is verder een eenvoudig kaartje, maar ik had er best veel werk aan met die kleine beestjes en al die kleine onderdelen.

Maar ach, maakt niet uit, ik was er lekkermee bezig!

Materialen: Cardstock, Plankenpapier, Lawn Fawn Bladerenrand, Marianne Design PP1401, Beestjes Die, Studiolight Inktpads.

Leave a Comment





This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.