Cadeau verpakkingen

Wij kunnen een paar keer per jaar in ons dorp “Samen uit eten” voor de 55⁺. Dat hadden we nog niet eerder gedaan vanwege alle corona maatregelen. Dit keer wilden we er wel graag naar toe gaan.

Dus een paar weken geleden werd ik gebeld met de vraag of mijn echtgenoot een praatje wilde houden hoe we hier zo beland waren, over zijn werk en over zijn houtdraaien. Dat vindt hij altijd leuk om te doen.

Hij is druk bezig geweest om een presentatie te maken en om uit te zoeken wat hij zou meenemen. Ik wilde wel graag dat we van alles iets zouden meenemen om te kunnen laten zien wat hij zoal had gemaakt in de jaren dat hij als houtdraaier bezig is. Dan konden we dat als een presentatie tafel neerzetten.

Ik maak ook wel eens cadeauverpakkingen voor de verkochte pennen en heb dus voor zijn presentatie een paar cadeau verpakkingen gemaakt. Gewoon om een idee te geven wat er eventueel mogelijk is.

Onderstaande verpakking ziet er wat luxe uit. Is leuk voor een zeer feestelijke gelegenheid.

Onderstaande verpakking is wat meer eenvoudig en voor mannen verpakt.

Het laatste doosje had ik vorig jaar al gemaakt als voorbeeld. Leuk zo met een rits erop en duidelijk dat je het nog niet mag openmaken.

Je ziet er is van alles mogelijk. Het hangt wel af van de breedte van het doosje en van de kleur verpakking. Dat is iets wat je zelf kan aangeven.

Ik vind het echt superleuk om dit soort verpakkingen te maken. Dus als je een mooie pen of vulpen wilt hebben en tevens zo’n cadeauverpakking, dan is dat allemaal mogelijk!

Materialen: Kraft, Pion Design A Day in May, Maja Design Denim & Friends, Marianne Design LR0237 + CR1528, Joy!Crafts Buckle & Belt Die, Studiolight Winter Charm, Label + bladeren Die, Sizzix Thinlits Die set Rose Flower, Tim Holtz Distress oxide Ground Espresso, bloemen, Gilding Wax zilver, lint, tule.

Leave a Comment





This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.