Happy Easter
Voor een goede vriendin, uit een vorige woonplaats van ons, heb ik ook een paaskaart gemaakt. Ik realiseer me nu dat we al meer dan 30 jaar contact hebben en altijd met de feestdagen en verjaardagen maken we, over en weer, een kaartje. Ik vind dat toch wel heel bijzonder. Maar ook dat er geen kaartje hetzelfde is geweest in al die tijd.
De paaskaart die ik voor haar heb gemaakt is met dezelfde basis als de kaarten die ik gisteren liet zien. Ook hier heb ik een ei deels “gekraakt”, maar dat is geen pocket geworden. Voor de tekst heb ik nu een lintje gebruikt.

Het plaatje heb ik ook van het internet gehaald. Daar zijn zoveel leuke plaatjes te vinden, dat het soms gewoon moeilijk is om te kiezen.
Al met al vind ik ook deze kaart leuk geworden en ik hoop dat de post die ook op tijd heeft gebracht.
Materialen: Linnenkarton, zilverkleurig papier, Mintay Springtime, Die-Namite Chickenwire, Joy!Crafts Sketch Art Vierkant + Bille’s Flourishes Branche, Craft Emotions Branches die, bloemen, lint.