Bloemen met Studiolight Sweet Flowers

Voor Jacobi Hobby & Creatief ben ik vorige week bezig geweest met de nieuwe stansen van Studiolight de Sweet Flowers.

Ik vond zelf de beschrijving op de verpakking niet geheel duidelijk, dus heb ik op het internet gezocht hoe de bloemen gemaakt moesten worden.

Om het jullie goed te laten zien, heb ik dubbelzijdig gekleurd cardstock gebruikt. Hierdoor kun je goed zien hoe alles gevouwen moet worden.

Ik heb de bloem 2x gestanst. Het kleine blaadje zal het hart van de bloem worden. In dit geval is de bloem oranje met een groen hart.

Vouw de kleine blaadjes van achter naar voren.

Vouw dan de grote blaadjes van voren naar achteren. Keer de bloem om zodat de achterkant naar boven ligt en het groen blaadje over de oranje.

Vouw dan alle blaadjes in elkaar, waarbij elk groen blaadje iets onder de vorige komt zodat het elkaar overlapt.

Als je het laatste blaadje hebt ingevouwen, kun je het nog iets modelleren zodat de blaadjes netjes over elkaar heen liggen.

Wil je nu zelf de bloemen kleuren, dan geef je de kleine bladeren aan de achterkant een kleur en zet in het midden een donkere stip. Bij wit papier schemert er nog steeds wit in het hart van de bloem en dat vond ik niet zo mooi.

Tot slot kun je dan aan de voorkant van de bloem de grote bladeren een kleur geven. Daarna in elkaar vouwen zoals hierboven staat beschreven.

Morgen laat ik je de andere kleinere bloem zien.

Materialen: Cardstock, Paint on wit, Studiolight Sweet Flowers Die, Tombow markers.

Leave a Comment





This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.