The Taste of December
In de laatste maanden van het jaar kan het zo lekker ruiken in je huis en in de winkels. Dan wordt er volop gebakken van speculaas, kruidnootjes, appelgebak, oliebollen en wat al niet meer. Laten we de hete chocolademelk niet vergeten. Al die heerlijke recepten heb ik vastgelegd in een miniboekje, wat je ook weer kunt uitbreiden als je er nog wat recepten bij krijgt. Het boekje is namelijk gewoon gesloten met 2 ringen.
Daarnaast heb ik de envelopjes zelf gemaakt en in de envelopjes zit het recept verborgen.
De papierlijn van Maja Design “Walking in the Forest” is een hele uitgebreide lijn. Hierin zaten veel blauwtinten die ik in dit boekje heb verwerkt. Het boekje kun je overigens zien bij de Duif.
Wil je de rest van de foto’s zien, klik dan hier om naar de fotopagina.
Materialen: Maja Design Walking in the Forest, Marianne Design LR0120+LR0125+LR0169, Spellbinders snowflake+ blad, EK punch, tags, lint, brads, cat’s eye peacock.