Planner Page May!

Voor de Planner Page in mei, was de layout met doorzichtige zakje. Daar kan je dan een foto of zoiets in stoppen.

Nou heb ik niet dat pakket aangeschaft en dus ook niet die zakjes zie ik nodig had voor deze pagina. Maar ik heb daar een oplossing voor gezocht. Ik had namelijk wel doorzichtige zakje, maar die waren echt te groot. Die heb ik gehalveerd zodat de onderkant wel dicht was, maar de bovenkant is dan open, in plaats van de zijkant. en eigenlijk zie het het niet eens dat het anders is. Het enige nadeel hiervan is wel dat je foto er makkelijker kan uitglijden.

Wanneer je de zakjes weg klapt, heb ik nog pockets gemaakt, waar wat in kan of worden opgeschreven.

Aan de andere kant heb ik een envelop op maat gemaakt. Ik had nog een slimline envelop liggen. Die heb ik uit elkaar gehaald en van design papier een envelop gemaakt. Ik heb de envelop voor het gemak maar verwerkt in de rand. Daar kan nu lekker veel in bewaard worden.

Op het design papier zit vaak onderaan nog een klein randje wat je er meestal afsnijd en niet gebruikt. Ik kijk altijd wel dof ik het nog kan gebruiken en op deze stond nog een mooie tekst. Die heb ik onderaan de envelop geplakt.

Want ik ben het er zeker mee eens..

“To plant a garden is to believe in tomorrow!”

Materialen: Maja Design Spring Garden, Gummiapan Stempel Datum + Achtergrond, Studio Light Reinforcements + Planner Border Die, ECD Postzegel Die, Joy!Crafts Stuc Tape Die, Pocket Die, Tim Holtz Distress Oxide Victorian Velvet, Zakjes, Twine.

Leave a Comment





This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.